Kızlık zarı dikimi İstanbul

2019 yılında İstanbul'da kızlık zarı dikimi diğer kadın doğumu ilgilendiren operasyonlar arasında önceki yıllardan gelen zirvedeki yerini koruyor ve dahada büyük bir taleple yoluna devam ediyor , plan dışı beraberlikler , veya kalkınma planına dahil edilipte daha sonra çeşitli sebeplerle cayılan birlikteliklerden sonra başka bir yol arkadaşına geçiş yaparken kızlık zarı bozulmuş ise himenoplasti yani kızlık zarı dikimi ameliyatı akla gelenlerin ilk sırasını işgal eder. Peki kızlık zarı nedir , kızlık zarı ne işe yarar , kızlık zarı dikilebilir mi , kızlık zarı dikimi fiyatı kaç paradır, kızlık zarı dikimi anlaşılır mı , esnek kızlık zarı kanar mı , kalıcı kızlık zarı dikimi flep yöntemi nasıl oluyor , geçici kızlık zarı dikimi hangi durumlarda uygun olur , kızlık zarı diktirenlerin yorumlarına nasıl ulaşabilirim gibi sorular kafanızı karıştırmasın, merak etmeyin hepsinden bahsediyorum, beni okumaya devam ediniz. Haydi başlayalım.

Kızlık zarı dikimi fiyatı

2019 yılında İstanbul'da kızlık zarı dikimi kaç paradan başlar diye soran çok oluyor , aslında yapılan operasyona göre değişiyor ama genellikle İstanbul'da himenoplasti ameliyatları başlangıç fiyatları ....TL civarındadır , ama kızlık zarı diken doktorlar bu fiyata ancak geçici kızlık zarı dikimi yapmaktadırlar, oysaki hastaların %90'ı tarafınca tercih edilen kalıcı kızlık zarı dikimi flep yöntemi için en az ....TL gibi rakamlar istenmektedir. Tabi kızlık zarı dikimi + vajina daraltma ameliyatı aynı seansta isteseniz toplam masrafınız ....TL civarına ulaşabilir , yada labioplasti , çift kat flep yöntemi gibi daha sofistike operasyonları arzu ederseniz ....TL gibi rakamlar cebinizden çıkacaktır. (....) şeklindeki fiyatları öğrenmek için ya telefonla arayın yada WhatsApp'tan görüşün bizimle.

Kızlık zarı dikimi İstanbul

İstanbul'da kızlık zarı dikimi yani himenoplasti ameliyatları 2 farklı yöntem üzerinden yapılır ; en popüler ve mantıklısı kalıcı kızlık zarı dikimi flep yöntemidir , diğeri ise yüzlerce yıldır yapılagelen geçici kızlık zarı dikimidir , ama flep metodu çıktıktan sonra önemini yitirmiş durumdadır. Gelelim kalıcı kızlık zarı dikimine , bende aslında size tamda onu tavsiye edecektim, zira gerçek kızlık zarınızı geri istiyorsanız ancak kalıcı kızlık zarı dikimi ile bunu sağlayabilirsiniz. Peki kızlık zarı dikimi nasıl yapılır ? hemen bahsedelim , hastanın kabulü , kızlık zarı muayenesi yani kızlık testi sonrası hastanın jinekolojik masaya yerleşmesi , vajina girişinin lokal anestezik ilaçlarla uyuşturulması , vajina yan duvarındna ince bir flep tabakası kaldırılarak kızlık zarı halkasına dikilmesi şeklinde özetlenebilir , dikim bittikten sonra yürüyüp gidebilirsiniz , hiç sorun olmaz , ama cinsel ilişkiye girebilimek için 20 gün kadar beklemein gerekecek, sonrasında ne zaman isterseniz birliktelik yaşayabilirsiniz , ister hemen , ister yıllar sonra cinsle ilişki kurun mutlaka kızlık zarı kanaması olacaktır.
 Geçici kızlık zarı dikimide ise eski ve yırtılmış kızlık zarı yeniden birbirine dikilir ama kızlık zarının doku iyileşme özelliği olmadığı için yapılan himenoplasti işlemi ancak 10 gün dayanır , yani bu süre zarfında cinsel ilişkiye girmeniz gerekir , yoksa kızlığınız kendiğinden bozulacaktır. Ama geçici kızlık zarı dikiminin iyi tarafı dikim yapılan gün bile cinsel ilişkiye girebilecek olmanızdır. Acil durumlarda tercih edilebilir. İstanbul'da kızlık zarı dikimi fiyatları ....TL'den başlar.


Bu blogdaki popüler yayınlar

Kızlık zarı dikimi

Kızlık zarı dikim İstanbul fiyatları

İstanbul himenoplasti

Yasal uyarılar

Bu blogda yer alan içerikler, 18 yaş ve üstü ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır, hekim muayenesi olmaksızın hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar. Sağlık Bakanlığı 15 şubat 2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesi çerçevesi içinde hizmet alanımız sunduğumuz hizmetlerle ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamındadır.

Sağlık Bakanlığı hasta hakları yönetmeliğine göre bizimle iletişiminiz tamamen gizli tutulacaktır. ( Resmi Gazete Tarihi: 01.08.1998 Resmi Gazete Sayısı: 23420 )

Bu blogda anlatılan tedavi ve hastalıklar tamamen bilgilendirme , fikir edindirme amaçlıdır. Makalelerde bilimsel anlatımlar halkın anlayacağı şekle çevrilip sohbet havasında yazılmış olup , yapılan anonim yorumlar ve cevaplar başkaları için geçerli olsa bile sizin için uygun olmayabilir. 5651 sayı ve 23 mayıs 2007 tarihli kanuna göre ziyaretçi yorumlarının içerik sorumluluğu yazan kişilere aittir. Kanunlara aykırı yorumları lütfen bize bildiriniz. Anlatılan cerrahi uygulamalar sadece yazan hekime özel değil , ülkemizde birçok doktor tarafınca uygulanabilen tedavi metodlarıdır.