Kızlık zarı dikimi fiyatı İstanbul

Kızlık zarı dikimi fiyatı İstanbul'da 2019 Mart sonu ne kadar olduğunu öğrenmek için okumaya devam edin. İstanbul Avrupa ve Anadolu yakası , Ankara merkez ve İzmir gibi büyük illerde , hatta bunlara Adana ve Antalya'yıda katabiliriz , 2019 yılı kızlık zarı dikimi fiyatları ortalama olarak ....tl civarından başlar , güncel fiyat bilgilerini ancak telefonla ve WhatsApp üzerinden anında verebiliyoruz. Himenoplasti ameliyatları yani bekaret diktirme konusunda daha temel konularada değinmek gerekirse himen yani kızlık zarı vajina girişinde yaklaşık 2 cm kadar içeride pembe renkli bir anatomik oluşumdur , damarlanma yapısı ve destek dokusu itibarı ile kızlık zarında iyileşme özelliği yoktur , yani ilk cinsel ilişki veya başka bir sebep ile kızlık zarı bozulması ortaya çıkarsda artık o yırtılan zar yeniden eski haline gelmez , iyileşmez , bilakis büzülerek vajina duvarlarına doğru çekilir ve bundan sonraki penis girişileri için vajinayı müsait hale getirir. Kızlık zarı ne işe yarar diye çok merka ettiğinizi biliyorum , tüm dünyada bir genç bayanın saflığı el değmemişliği halen kızlık zarının sağlam olup olmadığına göre değerlendiriliyor , ama tabiat ana acaba öylemi bakıyor bu olaya dersiniz , tabiki değil , sizin bekaret durumunuz tabiatı zerre kadar ilgilendirmiyor , dolayısı ile kızlık zarının görevi dış ortamdan , özelliklede anüs bölgesinden gelebilecek mikrobik ajanları kısmen durdurmak ve anatomik bir batraj oluşturmaktır. Ama kızlık zarı bozulduğu zaman ve bazı durumlarda kızlık zarı zedelenmelerinde bilie bir daha iyileşmiyor olması artık yaradanın takdiridir diyenlerde yok değil. Ama ben bir bilim adamı olarak sadece anatomik blokaj organı olarak bakmak durumundayım. Bu yazımızda himen hakkında sizden gelen suallere yanıt vermeye çalışıyorum , sadece kızlık zarı dikimi fiyatları değil aynı zamanda kızlık zarı dikimi muayenesi nasıl yapılır , kızlık zarı diktirenler , kızlık zarının dikilmiş olduğu anlaşılır mı , kalıcı kızlık zarı dikimi flep yöntemi ve geçici kızlık zarı dikimi gibi konulara ha , birde vajina daraltma ve himenoplasti ameliyat kombinasyonları ile labioplasti ile yapılan dikim kombinasyonlarında bakıyoruz.

Telefonla ne zaman isterseniz arayabilirsiniz , konu hassas biliyorum ama çekinmeden arayın ve en ince ayrıntıya kadar sorun sakın utanmayın , işimiz bu , kimse sizi yargılamaz.

Kızlık zarı dikimi fiyatı

İstanbul'da kızlık zarı diktirme ücretleri ortalama olarak ....tl civarındadır , aslında sizin istediğiniz himenoplasti çeşidine göre çok değişir , örnek vermek gerekirse artık demode olan ve pek tercih edilmeyen geçici kızlık zarı dikimi nispeten kolay bir diktirme metodu olduğu için en ucuz fiyata yapılır , ama en opüler yöntem olan flep metodu kalıcı kızlık zarı dikimi tüm dünyada olduğu gibi ülkemizdede geçici dikimlere göre az daha pahalıdır , bunların yanında vajina daraltma ameliyatı ve kızlık zarı dikimi bir arada yapılır sa , veya labioplasti ameliyatı ile kombine edilirse dikim maliyetleri azar azar artacaktır.

Kızlık zarı muayenesi

Sürtünme şeklinde ön sevişme veya tam birleşme içermeyen cinsel ilişki yaşadıysanız kızlık zarının bozulmuş olma ihtimali açısından kızlık testi veya kızlık zarı muayesine girmek isteyebilirsiniz , peki bu bekaret kontrolü nasıl yapılıyor dersiniz ? kızlık zarı muayenesi herhangi bir alt veya tıbbi cihaz yardımı ile yapılmaz , yada sonuç beklenecek bir labratuvar incelemesi de değildir , Jinekolog sadece göz ile bakarak kızlık zarı muayenesini gerçekleştirir. Muayene esnasında kızlık zarına temas edilmez veya vajinaya herhengi bir alet sokulmaz , yani muayene olucam derken kızlık zarınız dahada bozulmaz merak etmeyin. İstanbul'da kızlık zarı muayenesi fiyatları yaklaşık ...tl civarıdır.

Kızlık zarı diktirenler

Kızlık zarı diktiren binlerce bayanın tecrübelerine yorumlarına ne kadar ihtiyacınız var biliyorum , ama takdir edersiniz ki son derece mahrem bir konu ve birçok bayan himenoplasti ameliyatı sonrası genelde bir evlilik moduna geçtiği için yaşanılan herşeyi kendi hafızasından bile kazımayak istiyor , tabiki görüşlerini paylaşan dikim sonrası bilgi veren hanımlarda olabiliyor , makalenin altında kızlık zarı dikimi yorumları bölümüne bakınız.

Kalıcı kızlık zarı dikimi

En mantıklı himenoplasti metodu kalıcı kızlık zarı dikimi flep yöntemidir , eski kızlık zarı üzerine işlem yapılmaz ve vajina dokusundan yani kızlık zarına komşu dokudan yeni bir kızlık zarı oluşturulur ve kanıyla canıyla yaşayan gerçek bir himen elde edilir. Kalıcı kızlık zarı diktirdiğinizde en büyük avantaj himenoplasti sonrası yıllar geçtikten sonra bile ilişkiye girseniz bir bakire ile aynı oaranda kızlık zarı kanaması ortaya çıkacak olmasıdır. Kalıcı kızlık zarı flep yöntemi fiyatı yaklaşık ....tl civarıdır.

Kızlık zarı dikimi yorumları

Bize ulaşan binlerce kızlık zarı dikimi yorumu var fakat özellikle bizi öven ve memnun kalan hastalardan gelen yorumların diğer jinekologlar açısından haksız rekabet oluşturmaması açısından yayınlamıyoruz.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kızlık zarı dikimi

Kızlık zarı dikim İstanbul fiyatları

İstanbul himenoplasti

Yasal uyarılar

Bu blogda yer alan içerikler, 18 yaş ve üstü ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır, hekim muayenesi olmaksızın hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar. Sağlık Bakanlığı 15 şubat 2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesi çerçevesi içinde hizmet alanımız sunduğumuz hizmetlerle ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamındadır.

Sağlık Bakanlığı hasta hakları yönetmeliğine göre bizimle iletişiminiz tamamen gizli tutulacaktır. ( Resmi Gazete Tarihi: 01.08.1998 Resmi Gazete Sayısı: 23420 )

Bu blogda anlatılan tedavi ve hastalıklar tamamen bilgilendirme , fikir edindirme amaçlıdır. Makalelerde bilimsel anlatımlar halkın anlayacağı şekle çevrilip sohbet havasında yazılmış olup , yapılan anonim yorumlar ve cevaplar başkaları için geçerli olsa bile sizin için uygun olmayabilir. 5651 sayı ve 23 mayıs 2007 tarihli kanuna göre ziyaretçi yorumlarının içerik sorumluluğu yazan kişilere aittir. Kanunlara aykırı yorumları lütfen bize bildiriniz. Anlatılan cerrahi uygulamalar sadece yazan hekime özel değil , ülkemizde birçok doktor tarafınca uygulanabilen tedavi metodlarıdır.