Kızlık zarı kanaması ne kadar olur ?

Bu yazımızda kızlık zarı kanaması ne kadar olur anlatmak dışında, kızlık zarı kanaması görüntüleri nasıldır, kızlık zarı kanaması kaç gün sürer, ne zaman durur, kızlık zarı kanaması ne kadardır, miktarı nedir, kızlık zarının bozulduğu nasıl anlaşılır, bozulma belirtileri nelerdir, kızlık zarı kanaması rengi nasıldır, kızlık zarı kanaması ne renk olur, adet kanından farkı varmıdır, kızlık zarı kanaması ne kadar sürer, kızlık zarı kanaması hangi renk olur, kızlık zarı dikimi nasıl olur, İstanbul'da kızlık zarı ameliyatı yapan yerler nereleridir, Avrupa yakası İstanbul'da 2019 senesi için kızlık zarı dikimi fiyatı ne kadardır, kızlık zarı dikimi İstanbul dışında nerelerde yapılır ? Gibi sorularıda yanıtlıyoruz.

Kızlık zarı kanamasının özellikleri, miktarı, rengi, kanama süresi ve adet kanı ile farkı sürekli araştırılır ve İstanbul Bakırköy'daki muayenehanemizi bu konuda hergün yüzlerce hasta arar veya WhatsApp üzerinden ulaşır. Kızlık zarı çeşitleri ve fiziki özellikleri her kadında aynı değildir, hatta her bayanın kendine özgü bir kızlık zarı çeşidi olabilir, dolayısı ile tam birleşmeli cinsel ilişkide ilk girişte kızlık zarı bozulurken herkesten farklı miktar ve sürede bir kanama ortaya çıkar, bazı bayanlarda bir damla kadar az kanama olurken bazılarında ise birkaç gün süren bol miktarda kanamada olabilir, ayrıca zar yırtılırken parçalanan damar yapısıda kanama miktarını etkiler. Normal birleşmeli cinsel ilişki dışında sadece ucu girmiş olması veya hiç giriş olmadan sürtünme yolu ile ön sevişmelerde azda olsa kızlık zarı kanı geldi ise %80'i aşan ihtimalle kızlık zarının bozulduğu anlaşılır ve ileri tarihlerde gerdek gecesinde kızlık zarı kanaması gelmeyeceği anlamındadır. Tabiki kesinleştirmek için kızlık testi yada kızlık zarı muayenesi yapmak gerekir. Tam tersi durumlarda yani tam birleşme olmasına rağmen kızlık zarı kanaması olmaması halinde bu bekaretin bozulmadığı anlamına gelmez, penisin vajinaya sadece bir kez sokulması bile kızlık zarını bozar, esnek kızlık zarı olanlarda zar üzerinde vajina duvarına ulaşan yırtık oluşmaz ama ortadaki delik içten ayrışarak genişler, bu durumda kızlık zarının bozulması ile aynı görünüm ve sonuçları doğurur.

Kızlık zarı dikimi

Himenoplasti yada kızlık zarı dikimi dünyada bu konuda en bilinen yer olarak İstanbul'da jinekoloji tıp branşının en popüler ameliyatlarındandır. Eski zamanlardan beri yapılmakta olan geçici kızlık zarı dikimi en fazla 10 gün süre ile geçerlidir, ama bakireliğe geri dönüş konusunda efsanevi hale gelmiş olan flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi ise operasyon sonrası sonsuz zamanlı bir bekaret sağlamaktadır. Yani yıllar sonrada ilişkiye girseniz kızlık zarı kanı ortaya çıkacaktır.


Kızlık zarı ameliyatı İstanbul

Bekaret tamiri yani kızlık zarı ameliyatı İstanbul Anadolu yakası ve Avrupa yakasında son derece az sayıda doktor tarafınca yapılmaktadır, İstanbul dışında ise bu oran dahada azdır, böyle olmasının sebebi ise özellikle kalıcı kızlık zarı diktirme flep yönteminin son derece hassas ve ustalık gerektiren bir operasyon olmasının yanında, sonuç garantisi açısından jinekoloğa büyük sorumluluk yüklüyor olmasındandır. Durum böyle olunca flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimine eli alışık olmayanlar çok daha basit olan geçici kızlık zarı dikimi önerilmektedirler, oysaki flep yöntemi bu konuda en iyi sonucu vermektedir.

Kızlık zarı dikimi fiyatı İstanbul

Bekaret onarımında maliyetler önceliklikli olarak sorgulananlardandır, zira İstanbul'da kızlık zarı diken doktorların hepsi farklı ücretler teleffuz etmektedir. Ama genel olarak kızlık zarı dikimi fiyatı İstanbul ve çevresinde ne kadardır diye buraya direkt yazamıyorum, ama bizi telefonla arayarak veya WhatsApp üzerinden yazarak fiyat listemizi isteyebilirsiniz. Zar diktirme ücretleri genellikle herkesin ulaşabileceği seviyelerde tutulur, zira bekaret tamiri için gelen birçok hastamız üniversite öğrencisi genç kızlar olup ailelerinden aldıkları harçlıkları biriktirerek ameliyat planlamaktadırlar.

Kızlık zarı dikimi İstanbul

Jinekolojik operasyonlar arasında önemli yer tutan en hassas ve ustalık gerektiren operasyon olan kızlık zarı dikimi İstanbul Avrupa yakası ve Anadolu tarafında ben dahil belirli kadın doğum uzmanları tarafınca yapılabilmektedir. İki farklı yöntem ile bakaret tamir edilebilmektedir. Eski sistem geçici kızlık zarı dikimi sadece 10 gün kadar süre içinde cinsel ilişkiye girmeyi gerektirdiği için çok tercih edilmez, ama flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikiminde aradan 10 sene bile geçse ilişki yaşandığında kızlık zarı kanamasını garanti etmesi açısından hastaların %90'ı tarafınca tercih edilmektedir.

Kızlık zarı dikimi Adıyaman

Bekaret tamir ameliyatı için tüm illerde ve Avrupadan hastalar akın akın İstanbul'a gelirler, bizi telefonla arayanlardan bazıları kızlık zarı dikimi Adıyaman ve civarında hangi jinekologlarca yapılabilmektedir diye sormaktadır, doğusu oralarda hangi doktorların himenoplasti yaptığını bilmiyorum, ayrıca zar diktirmek için bize Adıyaman'dan gelen hastalar olduğunuda belirtmek isterim.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kızlık zarı dikimi

Kızlık zarı dikim İstanbul fiyatları

İstanbul himenoplasti

Yasal uyarılar

Bu blogda yer alan içerikler, 18 yaş ve üstü ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır, hekim muayenesi olmaksızın hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar. Sağlık Bakanlığı 15 şubat 2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesi çerçevesi içinde hizmet alanımız sunduğumuz hizmetlerle ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamındadır.

Sağlık Bakanlığı hasta hakları yönetmeliğine göre bizimle iletişiminiz tamamen gizli tutulacaktır. ( Resmi Gazete Tarihi: 01.08.1998 Resmi Gazete Sayısı: 23420 )

Bu blogda anlatılan tedavi ve hastalıklar tamamen bilgilendirme , fikir edindirme amaçlıdır. Makalelerde bilimsel anlatımlar halkın anlayacağı şekle çevrilip sohbet havasında yazılmış olup , yapılan anonim yorumlar ve cevaplar başkaları için geçerli olsa bile sizin için uygun olmayabilir. 5651 sayı ve 23 mayıs 2007 tarihli kanuna göre ziyaretçi yorumlarının içerik sorumluluğu yazan kişilere aittir. Kanunlara aykırı yorumları lütfen bize bildiriniz. Anlatılan cerrahi uygulamalar sadece yazan hekime özel değil , ülkemizde birçok doktor tarafınca uygulanabilen tedavi metodlarıdır.