Kızlık zarı dikim İstanbul fiyatları

Bekaret onarımı yaptırarak eski günlere geri dönmeyi planladığınızda aklınıza öncelikle kızlık zarı dikimi İstanbul fiyatları geleceğine eminin. Himenoplasti ameliyatı maliyetlerini tek bir ücret bilgisi zikrederek söylemek mümkün değil zira yaklaşık 5 farklı operasyon çeşidinden sizin durumunuza en uygun olanı seçmeniz gerekiyor. Bakireliğe geri dönüş müdahaleleri arasında en fazla flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi tercih ediliyor, bunun en önemli sebebi ise sonsuz süreli olması, yani bekaret dikimi sonrası cinsel ilişkiye yıllar sonrada girseniz kızlık zarı kanaması ortaya çıkmasıdır, maliyet olarakta asgari ücretle bile çalışıyor olsanız 1-2 aylık gelirinizle karşılanabilecek düzeydedir. Bu arada 2019 Mayıs ortası itibarı ile İstanbul'da kızlık zarı diktirme fiyatlarını öğrenmek için Bakırköy'deki muayenehanemizi arayabilirsiniz, yada WhatsApp'tan yazarak fiyat listesi isteyebilirsiniz.

En ucuz kızlık zarı dikimi fiyatı geçici himenoplasti içindir, çok eski bir yöntem olmadına rağmen son anda karar verenler cinsel ilişkiye günler kalan veya aynı gün içinde ilişkiye girmek isteyenler tarafınca tercih edilir, 1 hafta veya 2 hafta dayanan iki versiyonu vardır.

Kızlık zarı diktirmenin yanında vajina daraltma ameliyatınıda aynı anda yaptırmak isterseniz cebinizden çıkacak zar diktirme masraf aralığınız biraz daha genişleyecektir. Ayrıca çift kat flep yöntemi, aynı seansta labioplastide yaptırmak isterseniz ödemeniz gereken ücret dahada artacaktır.

Kızlık zarı dikim ameliyatı lokal anestezi ile 25 dakika kadar sürer, kızlık zarı dikim yorumları için sitemizdeki hasta yorumları bölümünü inceleyebilirsiniz, kızlık zarı dikim maliyeti daha fazla tercih edeceğiniz ameliyat modeline bağlıdır, kızlık zarı dikim yerleri tüm dünyada en fazla İstanbul'dadır, sonuç garantisi açısından birçok şehir ve yurtdışından hastalar zar diktirmek için İstanbul'a gelir, kızlık zarı dikim sonrası dikkat edilmesi gereken hususları her hastamıza detaylı veriyoruz, kızlık zarı dikim süresi ortalama 30 dakikadır, sonrasında yürüyüp gidebilirsiniz, kızlık zarı dikim ücreti için Bakırköy'deki jinekoloji muayenehanemizi arayabilir veya WhatsApp  üzerinden himenoplasti fiyat listesi isteyebilirsiniz, kızlık zarı dikim fiyat bilgilerini direkt olarak buraya yazamıyorum.

Kızlık zarı kanaması ne kadar olur ?

Bekaret kanı 1 damlada olabilir, 3-4 gün süren kanamalarda olabilir, kızlık zarı çeşidinize bağlı olan bu durumu derinlemesine incelemek için kızlık zarı kanaması ne kadar olur başlıklı yazımı okuyun.

Kızlık zarı dikim

İstanbul'da yaptığımız hymenoplasty ameliyat çeşitleri hakkında daha fazla bilgi almak için kızlık zarı dikimi konulu yazımı inceleyin.

Kızlık zarı dikim fiyatı

Bekirelik ameliyat ücretlerinin ne kadar olduğunu öğrenmek için İstanbul'daki yerimizi telefonla arayabilir veya WhatsApp  kanalından yazarak 2019 güncel kızlık zarı dikimi fiyatlarınızı öğrenebilirsiniz.

Kızlık zarı ameliyatı İstanbul

Avrupa yakası İstanbul'da bakireliğe geri dönüş operasyonlarını nasıl yaptığımı kızlık zarı ameliyatı İstanbul konulu makalemde anlattım.

Kızlık zarı dikimi Van

Van ili ve ilçelerinde bekaret diktirme ameliyatı yapılan yerler ve kızlık zarı dikim ücretleri hakkında bilgi almak için kızlık zarı dikimi Van başlıklı yazımı okuyunuz.


Kızlık zarı dikim İstanbul fiyatları konusu için site kullanım kuralları

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kızlık zarı dikimi

İstanbul himenoplasti

Yasal uyarılar

Bu blogda yer alan içerikler, 18 yaş ve üstü ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır, hekim muayenesi olmaksızın hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar. Sağlık Bakanlığı 15 şubat 2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesi çerçevesi içinde hizmet alanımız sunduğumuz hizmetlerle ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamındadır.

Sağlık Bakanlığı hasta hakları yönetmeliğine göre bizimle iletişiminiz tamamen gizli tutulacaktır. ( Resmi Gazete Tarihi: 01.08.1998 Resmi Gazete Sayısı: 23420 )

Bu blogda anlatılan tedavi ve hastalıklar tamamen bilgilendirme , fikir edindirme amaçlıdır. Makalelerde bilimsel anlatımlar halkın anlayacağı şekle çevrilip sohbet havasında yazılmış olup , yapılan anonim yorumlar ve cevaplar başkaları için geçerli olsa bile sizin için uygun olmayabilir. 5651 sayı ve 23 mayıs 2007 tarihli kanuna göre ziyaretçi yorumlarının içerik sorumluluğu yazan kişilere aittir. Kanunlara aykırı yorumları lütfen bize bildiriniz. Anlatılan cerrahi uygulamalar sadece yazan hekime özel değil , ülkemizde birçok doktor tarafınca uygulanabilen tedavi metodlarıdır.