Kızlık zarı dikim İstanbul Anadolu Yakası

Bakirelik onarım ameliyatları Avrupa, Ortadoğu ve Kuzey Afrikayı kriter alırsak en fazla İstanbul'da yapılmaktadır, gerçektende gerek ülkemizdeki diğer illerden, gerekse yukarıdaki bölgelerden birçok hasta bekaret dikimi için bu şehre geliyor, Avrupa yakası daha yoğun olmakla birlikte kızlık zarı dikimi İstanbul Anadolu yakasındada bazı doktorlar tarafınca yapılmaktadır. Nerdeyse 30 yıldır kızlık zarı dikimi ameliyatları üzerine çalışıyorum, sonuç garantisi verebilen az sayıda hekimden biriyim, dolayısı ile İstanbul Bakırköy'deki jinekoloji muayenehanemize sadece Avrupa yakasından değil Anadolu yakası ve diğer illerdende birçok hastamız oluyor, kızlık zarı diktirme işleminin ne kadar süreceği, sonrasında istirahat gerekip gerekmeyeceği, başka şehirden uçakla gelipte aynı gün geri dönülüp dönülemeyeceği gibi konularda aklınıza takılan herşeyi aşağıdaki linke tıklayarak yorum şeklinde bana yollayabilirsiniz, takma isim kullanmanızda sakınca yoktur, tüm soru ve yorumlar cep telefonu ekranıma düştüğü için birkaç dakika içinde yanıt yazabiliyorum :

DOKTORA SORU SOR      YORUMLARI OKU

İstanbul Anadolu yakasında bulunan Ataşehir Beykoz Çekmeköy Kadıköy Kartal Maltepe Pendik Sancaktepe Sultanbeyli Şile Tuzla Ümraniye Üsküdar ilçelerinde kızlık zarı dikimi yapan doktorların kimler olduğunu bilmiyorum ama o ilçelerden Bakırköy'deki muayenehanemize bakirelik ameliyatları ve vajina daraltma müdahaleleri için birçok hastanıun geldiğini söyleyebilirim. Yaklaşık olarak 25 dakika süren zar dikim ameliyatında lokal anestezi uygulanır, dolayısı ile acı veya ağrı hissetmezsiniz, sonrasında yürüyüp gidebilirsiniz, aynı gün iş hayatınıza devam edebilirsiniz, seyahat edebilirsiniz.

İstanbul Bakırköy'deki muayenehanemizde kızlık zarı dikimi ücretlerimizin ne kadar olduğunu öğrenmek için bizi arayabilirsiniz, yada WhatsApp den güncel tüm fiyat listemizi isteyebilirsiniz.

Kızlık zarı dikimi istanbul fiyatları diğer yerlere göre daha maküldür, kızlık zarı diken hastaneler İstanbul'dadır, kızlık zarı dikimi yapan hastanelerin hangileri olduğunu bilmiyoruz, kızlık zarı dikimi istanbul avrupa yakasında Bakırköy'de muayenehanemiz vardır, kızlık zarı diken en iyi doktor olarak arattığınızda bize rastlayacaksınız, istanbul kızlık zarı dikimi için idealdir, istanbul bakırköy kızlık zarı dikimi yapan hastanelerden ziyade jinekoloji muayenehaneleri ön plandadır, istanbul kızlık zarı dikimi istanbul şişliden bize gelen hasta çok olmaktadır.


Bu blogdaki popüler yayınlar

Kızlık zarı dikimi

Kızlık zarı dikim İstanbul fiyatları

İstanbul himenoplasti

Yasal uyarılar

Bu blogda yer alan içerikler, 18 yaş ve üstü ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır, hekim muayenesi olmaksızın hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar. Sağlık Bakanlığı 15 şubat 2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesi çerçevesi içinde hizmet alanımız sunduğumuz hizmetlerle ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamındadır.

Sağlık Bakanlığı hasta hakları yönetmeliğine göre bizimle iletişiminiz tamamen gizli tutulacaktır. ( Resmi Gazete Tarihi: 01.08.1998 Resmi Gazete Sayısı: 23420 )

Bu blogda anlatılan tedavi ve hastalıklar tamamen bilgilendirme , fikir edindirme amaçlıdır. Makalelerde bilimsel anlatımlar halkın anlayacağı şekle çevrilip sohbet havasında yazılmış olup , yapılan anonim yorumlar ve cevaplar başkaları için geçerli olsa bile sizin için uygun olmayabilir. 5651 sayı ve 23 mayıs 2007 tarihli kanuna göre ziyaretçi yorumlarının içerik sorumluluğu yazan kişilere aittir. Kanunlara aykırı yorumları lütfen bize bildiriniz. Anlatılan cerrahi uygulamalar sadece yazan hekime özel değil , ülkemizde birçok doktor tarafınca uygulanabilen tedavi metodlarıdır.