İstanbul himenoplasti

İstanbul himenoplasti ameliyatları açısından bu konuda ihtiyacı olanlar için en güvenli liman niteliğindedir, uzun yıllardır kızlık zarı diktirmek için İstanbul'a gelen hasta sayısının yüksek olması ben dahil bu şehirdeki bazı doktorları adını himenoplasti operasyonları ile özdeşleşmiş hale getirdi, bekaret tamir müdahalelerinin doğum, kürtaj gibi sıradan ameliyatlardan olmaması, ince eleyip sık dokunması gereken, detaylı yapılamak zorunda olan ve sonuçta hastalarına zürafanın düşkünü beyaz giyer kış günü dedirtmemek için sonuç garantili ameliyat haline getirilme ihtiyacı İstanbul'da kızlık zarı diken doktorları farklı kılmıştır. Kızlık zarı dikimi anatomik lokasyonu açısından cinsel yaşam öncesi rahmi mikroorganizmalardan korumaya çalışan bir oluşumda olsa bozulduktan sonra yeniden dikilmesi veya yeni bir kızlık zarı oluşturulması bu amaca hizmet etmek yerine sosyal toplumun koyduğu kitapta yazmayan kurallara uyum sağlama amaçlıdır, Reşat Nuri Güntekin'in Acımak romanındaki öğretmen Zehra'nın babası gibi sonradan anlaşılmak yerine başından itibaren tüm yanlış anlamaları doğmadan yok etmek yeni aile kuracaklar için mutluluğa gidecek en kestirme yol olabilir.

Hymenoplasty ameliyatı İstanbul Avrupa yakasında ve Anadolu yakasında geçici ve kalıcı olmak üzere 2 farklı çeşit halinde yapılır, bu daha çok sizin ne zaman izdivaç kuracağınıza bağlı olmakla birlikte hiç evlenmeden cinsel ilişkiye girme planı dahilindede takvimlendirilebilir, mesela 1 ay , birkaç ay, birkaç yıl gibi süreler söz konusu ise züğürt olup düşünmektense uyuz olup kaşınmak yeğdir zihniyeti ile bu sıkıntıyı kafanızdan atıp unutmak adına kalıcı kızlık zarı dikimi yaptırmak mantıklıdır, ama yumurta kapıya geldi durumunda iseniz ve birkaç gün içinde evlenecek veya ilişkiye girecekseniz geçici kızlık zarı dikimi yaptırmak tek seçenek kalabilir.

Kızlık zarı onarımı uzun sürmeyen 25 dakikada biten ve size yatak istirahati zorunluluğu koymayan, aynı gün iş hayatınıza devam edebileceğiniz bir ameliyattır, hastalarımızın çoğu çalışan bayanlar olduğu için genellikle aynı gün iş yerlerine geri dönmektedirler, ama ev kızı olanlar veya çalışma zorunluğu olmayan hali vakti yerinde hastalar züğürtlük zadeliği bozar anlayışı ilk bir haftayı hiçbir iş yapmadan geçirmeyi tercih edebiliyor, bu onların tercihi zaruri bir durum değil.

Kızlık zarı diktirdikten sonra ilk bir ay önceye göre daha uslu olmakta fayda var mesela bisiklete binlek yerine yürümeyi tercih etmek, bale yapmak yerine satranç oynamak gibi kısa süreli tercih değişiklikleri iyileşme dönemini sorunsuz atlatmanızı sağlayacaktır.

Kızlık zarı dikimi istanbul fiyatları Avrupa'ya göre daha uygundur, kızlık zarı dikimi istanbul anadolu yakasında yapan doktor çok azdır, himenoplasti fiyatı işlemin içeriğine göre değişir, kızlık zarı diken hastaneler istanbul Avrupa yakasında daha çoktur, kızlık zarı dikimi istanbul avrupa yakası Bakırköy en meşhurdur, zaten bizde kızlık zarı dikimi istanbul bakırköy'deyiz, himenoplasti yaptıranlar aynı gün sosyal faaliyetlerine devam edebilirler, kızlık zarı dikimi kadınlar kulübü ve başka forumlarda sık sık gündeme gelmektedir.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kızlık zarı dikimi

Kızlık zarı dikim İstanbul fiyatları

Yasal uyarılar

Bu blogda yer alan içerikler, 18 yaş ve üstü ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır, hekim muayenesi olmaksızın hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar. Sağlık Bakanlığı 15 şubat 2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesi çerçevesi içinde hizmet alanımız sunduğumuz hizmetlerle ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamındadır.

Sağlık Bakanlığı hasta hakları yönetmeliğine göre bizimle iletişiminiz tamamen gizli tutulacaktır. ( Resmi Gazete Tarihi: 01.08.1998 Resmi Gazete Sayısı: 23420 )

Bu blogda anlatılan tedavi ve hastalıklar tamamen bilgilendirme , fikir edindirme amaçlıdır. Makalelerde bilimsel anlatımlar halkın anlayacağı şekle çevrilip sohbet havasında yazılmış olup , yapılan anonim yorumlar ve cevaplar başkaları için geçerli olsa bile sizin için uygun olmayabilir. 5651 sayı ve 23 mayıs 2007 tarihli kanuna göre ziyaretçi yorumlarının içerik sorumluluğu yazan kişilere aittir. Kanunlara aykırı yorumları lütfen bize bildiriniz. Anlatılan cerrahi uygulamalar sadece yazan hekime özel değil , ülkemizde birçok doktor tarafınca uygulanabilen tedavi metodlarıdır.