Kalıcı kızlık zarı dikimi istanbul

Kalıcı kızlık zarı dikimi istanbul Avrupa yakası ve Anadolu yakasında hangi semtlerde yapılıyor dendiğinde bütün oklar Bakırköy'ü gösteriyor, keza benim muayenehanemde orada aslında, zamanında neden Bakırköy'e muayenehane açtınız diye merak ediyorsanız hemen söyleyeyim, özellkle flep yöntemi kalıcı kızlık zarı dikimi konusunda şöhret yaptığımız için İstanbul dışından uzak anadolu illerinden ve gurbetçi Türk'lerimizin yoğun yaşadığı Almanya ve diğer Avrupa memleketlerinden çok fazla hasta geliyor, bunlar genelde günübirlik Atatürk hava limanına gidiş - dönüş bilet alıyorlar , bizimde havaalanına taksi ile 10 dakikalık mesafede olmamız dolayısı ile yarım saatte burda ameliyatları sürüyor, aynı gün memleketlerine geri uçabiliyorlar, işte bunuda hesaba katarak Bakırköy'deyim diyebilirim. Durun ben size direkt telefonumuzuda veriim ; dan arayabilirsiniz, dikim hakkında sorular sorabilirsiniz, fiyat konuşabilirsiniz ayrıca WhatsApp  yazarak fiyat listesi veya döküman istebilirsiniz.

Bugünkü konumuzda flep yönteminin derinliklerine keşfe çıkmadan önce kızlık zarı dikimi fiyatı kadınlar kulübü forumu ve kızlar soruyor gibi platformlarda ne şekilde yorumlanıyor anlatıyorum,  kızlık zarı dikimi ücretinin kişiden kişiye değişiklik gösterip göstermediğini cevaplıyorum, mesela bana çok soruyorlar; hocam kızlık zarının yırtılma derecesine göremi zar dikim ücreti istiyorsunuz, herkese farklımıdır, yada kaç sene öncesi bozulmasına bakarak fiyat değişiyor mu gibi, ama merak etmeyin öyle bir kriter yok, kızlık zarı dikimi yorumlarında neden en fazla flep yöntemi tavsiye edilmiş kısaca açıklıyorum, kızlık zarı dikimi kadınlar kulübü forumlarında zar diktirmeyi düşünenlerin genel meyli neden kalıcı dikim yönünde tezahür etmektedir, kızlık zarı dikimi fiyatı 2019 senesinde neden fiyat artışına uğramadı, ayrıca kızlık zarı dikimi fiyatı 2019 kış aylarında kaç para olacaktır, kızlık zarı dikimi fiyat yorumları neden her doktorda farklı olmaktadır, kızlık zarı dikimi fiyatları 2020 yılbaşında artar mı ? gibi konularıda unutmuyorum.

Kalıcı kızlık zarı dikimini flep yöntemi ile İstanbul'da yapıyoruz dedik, peki nasıl oluyor diyeceksiniz, bunu büyük bir ameliyat gibi görmeyin, vajina girişinde cereyan eden küçük cerrahi müdahale grubuna dahil olan lokal anestezi ile yapılan bir operasyondur, eski zarınız üzerinde işelm yapılmaz, hemen önüne vajina mukoza dokusundan yeni bir zar inşaa edilir, 25 dak sürer ve yürür gidersiniz. Kalıcı zar diktirdiğinizde evlenmek için sonsuz süreniz olur, aradan yıllarda geçse ilk cinsel birliktelikte kanama olacaktır, sadece ilk.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kızlık zarı dikimi

Kızlık zarı dikim İstanbul fiyatları

İstanbul himenoplasti

Yasal uyarılar

Bu blogda yer alan içerikler, 18 yaş ve üstü ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır, hekim muayenesi olmaksızın hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar. Sağlık Bakanlığı 15 şubat 2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesi çerçevesi içinde hizmet alanımız sunduğumuz hizmetlerle ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamındadır.

Sağlık Bakanlığı hasta hakları yönetmeliğine göre bizimle iletişiminiz tamamen gizli tutulacaktır. ( Resmi Gazete Tarihi: 01.08.1998 Resmi Gazete Sayısı: 23420 )

Bu blogda anlatılan tedavi ve hastalıklar tamamen bilgilendirme , fikir edindirme amaçlıdır. Makalelerde bilimsel anlatımlar halkın anlayacağı şekle çevrilip sohbet havasında yazılmış olup , yapılan anonim yorumlar ve cevaplar başkaları için geçerli olsa bile sizin için uygun olmayabilir. 5651 sayı ve 23 mayıs 2007 tarihli kanuna göre ziyaretçi yorumlarının içerik sorumluluğu yazan kişilere aittir. Kanunlara aykırı yorumları lütfen bize bildiriniz. Anlatılan cerrahi uygulamalar sadece yazan hekime özel değil , ülkemizde birçok doktor tarafınca uygulanabilen tedavi metodlarıdır.