Kızlık zarı dikimi

İstanbul'da popüler genital estetik ameliyatların başında gelen kızlık zarı dikimi hakkında detaylı bilgi almak için bu makale işinize yarayabilir; kızlık zarı dikimi fiyatlarının ne kadar olduğu, himenoplasti ameliyatlarının kaç dakika sürdüğü, kalıcı kızlık zarı dikiminden kesin sonuç alınıp alınamayacağı, flep yönteminin kaç sene dayanacağı, geçici kızlık zarı dikiminin ilişkiden kaç gün önce yapılması gerektiği, kalıcı kızlık zarı dikiminin geçiciye göre avantajlarının ne olduğu, gibi hassas sorularınıza bu yazımız uygundur, ama İstanbul Bakırköy'deki muayenehanemizi  dan arayabilirsiniz, zar dikim ameliyatlarının nasıl yapıldığı, ne kadara mal olduğu hakkında enformasyon alırsınız, ayrıca WhatsApp  dende text mesaj atarak kızlık zarı dikimi fiyat listesini edinebilirsiniz. Yasal ve etik sebeplerle fiyat bilgisini direkt olarak web sayfalarına yazmıyoruz.

Kızlık zarı dikimi nasıl yapılır ?

Uzun süreli yani ilişkiye girilmediği sürece uzun zaman bekaret sağlayan kalıcı kızlık zarı dikimi yarım saati geçmeyen, lokal anestezi ile yapılan bir ameliyattır, vajinal duvarlardan yeni bir zar yapılır ve eski kızlık zarının hemen önüne dikilir, böylece cinsel ilişkide bu yeni kızlık zarı yırtılacağı için kızlık zarı kanaması cereyan eder.
Geçici kızlık zarı dikimi daha alt düzey bir ameliyattır, vajina girişinde birkaç cm lik derinliğe içten dikişler yapılır, bunlar yüzeyel vajinal mukozaya tutturulur, ilişkide penis basıncı ile dikişler vajina duvarındaki minik tutunma yerlerini yırtar ve kanama ortaya çıkar.

Kızlık zarı dikimi fiyatları ne kadar ?

Yapılan himenoplasti ameliyatının içeriğine göre kızlık zarı dikimi fiyatları değişir, aşağıda en ucuz zar dikim fiyatından en pahalı kızlık zarı dikimi ücretlerine doğru sıraladım :

  1. 1 haftalık geçici kızlık zarı dikimi fiyatı en ucuz olandır
  2. 2 haftalık geçici kızlık zarı dikimi fiyatı
  3. Kalıcı kızlık zarı dikimi flep yöntemi fiyatı
  4. Kalıcı kızlık zarı dikimi çift kat flep yöntemi fiyatı
  5. Kalıcı kızlık zarı dikimi + vajina daraltma ameliyatı fiyatı
  6. Kalıcı kızlık zarı çift kat flep yöntemi + vajina daraltma ücreti
  7. Son 2 şıkkın labioplasti ameliyatı ile kombinasyonu
Bekaret ameliyatlarının fiyatlarını güncel liste halinde indirmek için WhatsApp  den yazabilirsiniz. Yasal ve etik sebeplerle blog sayfalarına direkt fiyat yazmıyoruz.

Kızlık zarı dikimi başarı oranı 

Gerdek gecesinde kızlık zarı kanaması husule gelmesi ve daha önce girilmiş olan ilişkilerin anlaşılamaması kızlık zarı dikiminde ana hedeftir, ustalık ve tecrübe yapılan himenoplasti ameliyatlarında başarı oranı çok yüksektir, aslında gerçek bakire bir bayanın cinsel ilişkiye girdiğinde kızlık zarı kanaması ihtimali ile benzer olasılığa yükselir.

Kızlık zarı dikimi anlaşılır mı ?

Himenoplasti operasyonu iyileşme dönemini atlattıktan sonra herhangi bir zamanda cinsel ilişkiye girdiğinizde cinsel partneriniz veya eşinizin daha önceden kızlık zarı diktirdiğinizi anlaması pek mümkün olmamaktadır, genel beklentilerin odağında kızlık zarı kanaması olduğu için ilk girişte kan gelmesi tatminkar bir sonuç olarak ameliyatı başarılı kılacaktır.

Kızlık zarı dikimi yorumları

Bakireliğe geri dönüş ameliyatı düşünen birçok bayan kızlık zarı diken en iyi doktorları bulmak için kızlık zarı dikimi yorumlarını takip ederler.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kızlık zarı dikim İstanbul fiyatları

İstanbul himenoplasti

Yasal uyarılar

Bu blogda yer alan içerikler, 18 yaş ve üstü ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır, hekim muayenesi olmaksızın hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar. Sağlık Bakanlığı 15 şubat 2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesi çerçevesi içinde hizmet alanımız sunduğumuz hizmetlerle ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamındadır.

Sağlık Bakanlığı hasta hakları yönetmeliğine göre bizimle iletişiminiz tamamen gizli tutulacaktır. ( Resmi Gazete Tarihi: 01.08.1998 Resmi Gazete Sayısı: 23420 )

Bu blogda anlatılan tedavi ve hastalıklar tamamen bilgilendirme , fikir edindirme amaçlıdır. Makalelerde bilimsel anlatımlar halkın anlayacağı şekle çevrilip sohbet havasında yazılmış olup , yapılan anonim yorumlar ve cevaplar başkaları için geçerli olsa bile sizin için uygun olmayabilir. 5651 sayı ve 23 mayıs 2007 tarihli kanuna göre ziyaretçi yorumlarının içerik sorumluluğu yazan kişilere aittir. Kanunlara aykırı yorumları lütfen bize bildiriniz. Anlatılan cerrahi uygulamalar sadece yazan hekime özel değil , ülkemizde birçok doktor tarafınca uygulanabilen tedavi metodlarıdır.